Powtórka do matury z jęz. polskiego 2021, spotkanie 2

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2021-03-06

Webinar z Izabelą Kasperek z kanału Wiedza z Wami!

Maturzysto! Martwisz się, że zostało Ci niewiele czasu, żeby powtórzyć cały materiał? Obawiasz się, że nie zapanujesz nad stresem i zapomnisz wszystko, czego się wcześniej nauczyłeś? Pomożemy!

 

Powtórka online do matury z języka polskiego
z videoblogerką Izabelą Kasperek z kanału Wiedza z Wami

6.03.2021 r.

godz. 11.00-15.00

 

REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA!

 

To wyjątkowa okazja, aby podczas spotkania na żywo (webinar nie będzie dostępny po zakończeniu) skorzystać z wieloletniego doświadczenia prowadzącej i zadać nurtujące Was pytania!

Wydarzenie jest otwarte, ale obowiązuje rejestracja – po rejestracji każdy uczestnik otrzyma mail z linkiem do transmisji na żywo, która rozpocznie się w sobotę, 6.03.2021 r. o godz. 11.00.

 

Plan Powtórki online do matury z języka polskiego – drugie spotkanie:
– Czym jest teza, a czym jest argument?
– Jak poprawnie pisać swoje argumenty? Ćwiczenia na wybranych przykładach
– Czy rozszerzenie jest rzeczywiście trudne?
– Pułapki interpretacji wiersza
– Przykłady dobrze napisanych prac.

 

Prowadząca webinar udzieli praktycznych wskazówek oraz podpowie, jak argumentować, by zdobyć maksymalną liczbę punktów.

 

Prowadząca – IZABELA D. KASPEREK – jest absolwentką filologii polskiej i dziennikarstwa, czynnym nauczycielem języka polskiego oraz retoryki, certyfikowanym egzaminatorem nowej matury, założycielką kanału Wiedza z Wami na Youtube, którego zadaniem jest oswojenie młodzieży ze zmianami, jakie niesie ze sobą matura 2015, lecz nie tylko… Język polski jest jej pasją. Po skończeniu studiów pracowała w sektorze prywatnym, na co dzień udowadniając, że właściwe zastosowanie słów i konstrukcji gramatycznych jest najpotężniejszym orężem w kontaktach społecznych. Wiele lat temu zdecydowała się jednak na pracę w zawodzie nauczyciela, gdyż nic nie jest w stanie równać się z satysfakcją nauczania naszego ojczystego języka. Jest zwolenniczką wykorzystywania niekonwencjonalnych metod edukacyjnych, stawia na nowoczesne technologie. Przykładem tego jest kanał Wiedza z Wami, który został stworzony z myślą o maturzystach, ale szybko okazał się doskonałym sposobem na przekazywanie wiedzy osobom w każdym wieku i na każdym poziomie edukacji, więc ciągle ewoluuje.

Serdecznie zapraszamy!