Questing

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2017-05-19

Centrum Karier Collegium Civitas zaprasza na ostatnie warsztaty z projektu pt. „POLSKI. TO ROZUMIEM!”:

QUESTING – ZABAWA, PRZYGODA I NAUKA W JEDNYM!

który odbędzie się w piątek,  19 maja, o godz. 14.00, w sali 1254 Collegium Civitas (XII piętro PKiN). Po części teoretycznej udamy się na Plac Wileński żeby uczestniczyć w grze terenowej.

Chcesz być prawdziwym poszukiwaczem przygód, tropicielem zagadek, dobrze się bawić a przy okazji dowiedzieć się wielu fascynujących rzeczy? Na pewno! Zapraszamy na questing!

Questing to taka edukacyjna gra terenowa, która uczy, bawi i na długo pozostaje w pamięci. Opowiada w ciekawy sposób o lokalnej historii czy kulturze.  Podążając trasą questu – czyli jednej gry, można dużo dowiedzieć się o danym miejscu i rozwiązać wiele ciekawych zagadek. A na końcu czeka skarb!

Podczas szkolenia z questingu dowiecie się jak tworzyć questy oraz przejdziecie jedną z tras questowych po Warszawie – „Jadziem na Pragie”. Zapraszamy!

PROGRAM WARSZTATÓW

  1. Część teoretyczna
    W tej części poznamy historię i teorię questingu, oraz zastosowanie tej edukacyjnej gry terenowej. Dowiecie się jak i dla kogo tworzyć questy. Wspólnie przeanalizujemy konkretny quest.
  2. Część praktyczna
    Wraz z trenerem udamy się na Plac Wileński i weźmiemy udział w queście – „Jadziem na Pragie”. Każdy uczestnik otrzyma ulotkę questową. Na mecie omówimy grę.

Część teoretyczną oraz grę poprowadzi Karolina Likhtarovich, trener questingu.

UWAGA

Projekt skierowany jest do studentów obcojęzycznych z krajów Europy Wschodniej z przynajmniej podstawową znajomością języka polskiego.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: malgorzata.trybuszewska@civitas.edu.pl

Projekt pt. „POLSKI. TO ROZUMIEM!” Nauka języka polskiego i społeczno-kulturowa integracja studiujących imigrantów realizowany w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.