“SPEED bez granic w cyfrowym świecie” – webinar

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2021-05-20

Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi Collegium Civitas zaprasza na piąty webinar z cyklu: Caffé Civitas – cykl spotkań autorskich

 

SPEED bez granic w cyfrowym świecie

20.05.2021, godz. 18.30

 

Link do spotkania online: Spotkanie „SPEED bez granic w cyfrowym świecie – 20.05.2021.

 

Gościem wydarzenia będzie dr Aleksander Poniewierski.

Aleksander Poniewierski jest Partnerem, Globalnym liderem cyfryzacji i nowych technologii w firmie EY. Posiada wieloletnie doświadczenie w transformacjach cyfrowych największych firm na świecie. Jest również wykładowcą na wielu uniwersytetach w kraju i za granicą.

Punktem wyjścia do debaty będzie polska wersja książki „SPEED bez granic w cyfrowym świecie” (wydana 20 listopada 2020 r.) Książka ta jest tłumaczeniem oryginalnej angielskiej książki „SPEED No Limits in the Digital Era”, która ukazała się w roku 2019.

Spotkanie będzie poświęcone pierwszemu rozdziałowi książki, czyli zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem, prywatnością i zaufaniem. Przedstawiony zostanie rozwój „patentu na bezpieczeństwo” w poszczególnych rewolucjach oraz wyzwania, przed jakimi stoimy w czwartej rewolucji przemysłowej.

Książkę “SPEED bez granic w cyfrowym świecie” można zamawiać na witrynie www.speednolimits.com. Po podaniu kodu CIVITAS2021 podczas zamówienia zostanie ona podpisana przez autora wraz z dedykacją dla zamawiającego.