Spotkanie z dr. Jackiem Bartosiakiem – Centrum Studiów Polska-Azja zaprasza

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2017-12-13

Centrum Studiów Polska-Azja zaprasza na świąteczne

spotkanie z dr. Jackiem Bartosiakiem, autorem bestsellera „Pacyfik i Eurazja. O Wojnie”

środa 13 grudnia o godz. 17:00
sala 1222, piętro XII, Collegium Civitas
pl. Defilad 1 (Pałac Kultury)

Spotkanie rozpocznie się krótkim wykładem dr. Bartosiaka podsumowującym najważniejsze wydarzenia geopolityczne mijającego roku, po którym nastąpi sesja Q&A (pytań od publiczności). Wydarzenie będzie miało nieformalny charakter- to przede wszystkim świetna okazja, aby porozmawiać z autorem „Pacyfiku i Eurazji”, zakupić bestseller z osobistą dedykacją od autora oraz wymienić się uwagami na temat bieżących wydarzeń geopolitycznych przy kawie i herbacie. Wydarzenie nie będzie nagrywane.

Dr Jacek Bartosiak – doktor nauk społecznych, ekspert do spraw geopolityki i strategii, nowoczesnej sztuki wojennej i wojny morskiej, Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji w Fundacji Pułaskiego oraz Senior Fellow w Potomac Foundation w Waszyngtonie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i partner zarządzający w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu. Współpracuje na stałe z miesięcznikiem „Nowa Konfederacja”, jest członkiem Rady Budowy Okrętów w Gdyni. W Potomac Foundation oraz w Fundacji Pułaskiego zajmuje się geopolityką, bezpieczeństwem oraz konfliktami zbrojnymi, w tym planowaniem przyszłego pola walki.

Najnowsza książka dr. Bartosiaka „Pacyfik i Eurazja. O Wojnie”, dostępna jest tutaj: http://www.polska-azja.pl/ksiazki-polecane/