Welcome Days studentów niestacjonarnych

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2018-10-06

Welcome Days – witamy nowo przyjętych studentów niestacjonarnych!

Collegium Civitas przygotowuje studentów do rozpoczęcia studiów, udzielając odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania i wątpliwości. W trosce o ten pierwszy studencki krok, gotowość do podjęcia nauki i jak najlepsze poznanie uczelni, organizujemy spotkania dla nowo przyjętych studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Podczas Dni Adaptacyjnych studenci otrzymają komplet informacji na temat funkcjonowania środowiska akademickiego, dowiedzą się jakie są oczekiwania i wymagania ze strony kadry naukowej, poznają przedstawicieli Władz Uczelni, katedr oraz pracowników administracyjnych. Wezmą również udział w szkoleniu BHP oraz poznają zasady korzystania z uczelnianej biblioteki.

 

STUDIA NIESTACJONARNE POLSKOJĘZYCZNE

06.10.2018 r. (SOBOTA) godzina 8.00-13.00

 

 

 

 

Uczelniane Centrum Karier planuje szereg inicjatyw, dzięki którym nowi studenci będą mogli: sprawdzić w praktyce, do którego działu można zwrócić się po pomoc w rozwiązaniu konkretnego problemu – gra Poznaj swoją Uczelnię!, dowiedzieć się, jak porozumiewać się z kolegami z całego świata – Spotkanie integracyjne – gra międzykulturowa, czy poznać przedstawicieli organizacji studenckich – spotkanie Życie studenckie w CC od kuchni. Na spragnionych wrażeń czeka wycieczka autokarowa piętrowym autobusem po Warszawie oraz impreza w klubie. W strefie chillout będzie można zjeść smaczne przekąski, wypić kawę/herbatę, pograć w gry planszowe.

UWAGA: na wybrane wydarzenia obowiązują zapisy!

 

 

ODBIÓR LEGITYMACJI STUDENCKIEJ

Legitymacje będą wydawane 6 października 2018 r. (sobota) po spotkaniu organizacyjnym. Warunkiem otrzymania legitymacji studenckiej jest dokonanie wpłaty czesnego oraz złożenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych.

Legitymacje będą wydawane również po 6 października w godzinach urzędowania Działu Spraw Studenckich (pokój 1252).