4. Podniesienie jakości zarządzania uczelnią – usprawnienia IT

W ramach działań projektowych zostanie zbudowane zintegrowane rozwiązanie informatyczne służące podnoszeniu jakości kształcenia w oparciu o efektywną analizę i wykorzystanie danych.

Zostaną utworzone, przetestowane i wdrożone 4 moduły:

• Kandydaci 4.0 – służący do obsługi osób zainteresowanych studiowaniem na Collegium Civitas;
  • Studenci 4.0 – służący wsparciu studentów uczelni;
  • mStudia 4.0 – służący do komunikacji studenta z uczelnią, umożliwiający realizację większości wymaganych działań administracyjnych związanych ze studiowaniem;
  • mDydaktyka 4.0 – służący do planowania i wsparcia w realizacji procesu kształcenia, rozszerzający możliwości udostępniane dla kadry akademickiej.

Wdrożenie poszczególnych modułów zwiększy efektywność prac poszczególnych Działów Uczelni, co przełoży się na wzrost jakości kształcenia.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).