Podniesienie jakości zarządzania uczelnią – usprawnienia IT

W ramach działań projektowych zostanie zbudowane zintegrowane rozwiązanie informatyczne służące podnoszeniu jakości kształcenia w oparciu o efektywną analizę i wykorzystanie danych.

Zostaną utworzone, przetestowane i wdrożone 4 moduły:

• Kandydaci 4.0 – służący do obsługi osób zainteresowanych studiowaniem na Collegium Civitas;
  • Studenci 4.0 – służący wsparciu studentów uczelni;
  • mStudia 4.0 – służący do komunikacji studenta z uczelnią, umożliwiający realizację większości wymaganych działań administracyjnych związanych ze studiowaniem;
  • mDydaktyka 4.0 – służący do planowania i wsparcia w realizacji procesu kształcenia, rozszerzający możliwości udostępniane dla kadry akademickiej.

Wdrożenie poszczególnych modułów zwiększy efektywność prac poszczególnych Działów Uczelni, co przełoży się na wzrost jakości kształcenia.