18 sierpnia 2025 Dzień otwarty – zdobądź kod i wykonaj Test Gallupa Zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 13 września 2025 r. (sobota), w godz. 12:00–15:00 na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
14 sierpnia 2025 Jak otoczenie wpływa na nasze decyzje? – nowy odcinek „To Socjologiczne” Nowy odcinek „To Socjologiczne” pokazuje, jak drobne zmiany w otoczeniu potrafią niepostrzeżenie wpłynąć na nasze wybory. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.
8 sierpnia 2025 Uniwersytet Civitas współorganizatorem kampanii „STOP ZNIECZULICY NA ULICY” We wrześniu rusza kampania społeczna „STOP ZNIECZULICY NA ULICY”, której pomysłodawczynią jest Agnieszka Wolska – absolwentka Uniwersytetu Civitas. Nasza uczelnia pełni rolę współorganizatora wydarzenia. Zapraszamy do udziału w wykładach, warsztatach i szkoleniach zaplanowanych w ramach kampanii.
31 lipca 2025 Uniwersytet Civitas na 70. urodzinach Pałacu Kultury i Nauki 22 lipca 2025 roku świętowaliśmy wyjątkowy jubileusz – 70. urodziny Pałacu Kultury i Nauki, naszej siedziby i jednego z najważniejszych symboli Warszawy.
29 lipca 2025 Katarzyna Skiert-Andrzejuk z tytułem doktora Katarzyna Skiert-Andrzejuk – wykładowczyni Uniwersytetu Civitas, kierowniczka Centrum Gospodarek Azjatyckich i badaczka w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych – uzyskała stopień doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce i administracji.
18 lipca 2025 Prof. Boysen na Światowym Kongresie Nauk Politycznych IPSA w Seulu W Seulu odbył się 28. Światowy Kongres Nauk Politycznych organizowany przez International Political Science Association (IPSA) pod hasłem Resisting Autocratization in Polarized Societies. W wydarzeniu uczestniczył prof. Jens Boysen – wykładowca Uniwersytetu Civitas
16 lipca 2025 Uniwersytet Civitas na międzynarodowej konferencji o zrównoważonym rozwoju Uniwersytet Civitas był partnerem organizacyjnym i naukowym Sustainable and Socially Responsible Development in the Network of Socioeconomic Relations.
13 lipca 2025 Nowa publikacja w projekcie UNRF W czasopiśmie naukowym PLOS ONE ukazała się właśnie publikacja współautorstwa dr Moniki Nowickiej z Uniwersytetu Civitas.