Delegacja Collegium Civitas odwiedziła Science Po Lille

Udostępnij strone

25.07.2022

W mijającym roku akademickim Prorektor ds. studenckich dr Paweł Maranowski oraz Beata Rembecka, Starszy specjalista ds. studiów anglojęzycznych, w ramach współpracy przy programie Erasmus+ odwiedzili  Science Po Lille. 

To prestiżowa uczelnia (La Grande Ecole), która cieszy się doskonałą opinią – także wśród studentów Collegium Civitas, którzy mieli okazję studiować tam w ramach programu Erasmus+, finansowanego przez UE. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc współpracować z tak renomowanymi partnerami – mówi pani Rembecka.  

Podczas wizyty w Science Po Lille we Francji, Uczelni, która w roku akademickim 2022/2023, obchodzi 30-lecie działalności, delegacja  porównała organizację pracy działów związanych z obsługą studentów oraz różne procedury w tym zakresie. Przedstawiciele Collegium Civitas i Science Po Lille wymienili się doświadczeniami i dobrymi praktykami z pracownikami kilku działów oraz porównali systemy edukacyjne i środowisko zewnętrzne, w którym działają obie uczelnie. 

Jesteśmy pewni, że współpraca Collegium Civitas i Science Po Lille będzie się dalej rozwijać i umacniać – mówi dr Maranowski 

Więcej informacji o Science Po Lille

Więcej informacji o Erasmus +