Efekt synergii w pracy zespołowej

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2018-05-18
Czy wiesz w jakiej roli najlepiej sprawdzasz się w zespole? Czy masz predyspozycje lidera? A może posiadasz łatwość wykonania szybko i perfekcyjnie konkretnego zadania, kiedy masz wyznaczony określony cel do osiągnięcia?

Serdecznie zapraszamy na szkolenie

EFEKT SYNERGII W PRACY ZESPOŁOWEJ

które odbędzie się w piątek 18 maja, w godz. 13.15-18.15, sala 1222 (XII piętro PKiN).

Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom wartości, jaką niesie praca zespołowa. Podczas zajęć uczestnicy będą postawieni w sytuacjach zadań grupowych, dzięki którym: po pierwsze – sprawdzą, jakie role pełnią w zespołach zadaniowych, a po drugie – doświadczą wartości wspólnego osiągania celów.

Ponadto, bliżej przyjrzymy się roli lidera – czasem niewdzięcznej i bardzo odpowiedzialnej, ale koniecznej do efektywnego działania zespołu. Natomiast w ostatniej części szkolenia uczestnicy poznają i przećwiczą model przekazywania konstruktywnej informacji zwrotnej (pochwały i krytyki), bo efektywna komunikacja jest niezbędnym warunkiem owocnej współpracy.

Efektem udziału w szkoleniu jest zrozumienie wartości pracy zespołowej, większa świadomość warunków, jakie muszą być spełnione, aby zespół działał efektywnie oraz umiejętności prowadzenia rozmowy tak, aby rozmówca czuł się adekwatnie wysłuchany i zrozumiany.

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Nieciecka, koordynator projektów, trener umiejętności miękkich. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, studiów magisterskich z zakresu pedagogiki oraz Szkoły Trenerów Biznesu (Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA). Koordynator projektów szkoleniowych i profilaktycznych oraz trener kompetencji miękkich, prowadzący szkolenia głównie z obszaru komunikacji, asertywności i motywowania.

Każdy z uczestników otrzyma imienne zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisykariera@civitas.edu.pl.