Poznaj siebie i bądź sobą

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2018-06-21

Czy zdaję sobie sprawę ze swoich emocji i myśli? Czy czuję co jest dla mnie dobre?  Czy akceptuję siebie?

Zapraszamy na bezpłatne seminarium otwarte:

„Poznaj siebie i bądź sobą”

Collegium Civitas, sala 1222, XII piętro PKiN
pl. Defilad 1
21 czerwca, godz. 18.00-20.00

 


Cel

Podczas seminarium zajmiemy się tematem docierania do wiedzy o sobie i stosowaniu jej w kierowaniu własnym losem. Pokażemy, że dzięki akceptacji swoich możliwości i ograniczeń otwieramy „właściwe drzwi”, zyskujemy siłę i satysfakcję z tego, co robimy.

Odwołamy się do psychologii emocji i motywacji, humanistycznego podejścia w psychoterapii oraz kompetencji coachingowych ICF.

Grupa docelowa

Studenci, absolwenci i ich znajomi poszukujący wiedzy o sobie. Chcący siebie zrozumieć. Potrzebujący lepiej radzić sobie w różnych sytuacjach i rolach życiowych.

Prowadzący

dr Diana Malinowska – ACC ICF, konsultant rozwoju organizacyjnego, trener oraz coach z 12-letnim doświadczeniem we współpracy z firmami szkoleniowymi i doradczymi. Adiunkt na Uniwersytecie Jagiellońskim w Pracowni Psychologii Emocji i Motywacji Instytutu Psychologii i wykładowca w języku angielskim na kierunku Business Psychology na Uniwersytecie Warszawskim oraz  na specjalności Coaching i psychologia społeczna w Collegium Civitas. Zrealizowała ponad 4000 godzin szkoleń, warsztatów i wykładów. Autorka książki o pracoholizmie i licznych publikacji na temat motywacji.

Dorota Jużak – coach, mentor PCC ICF, licencjonowany trener  Komunikacji Transformującej™. Z wykształcenia socjolog a także inżynier ogrodnictwa. Dyrektor programowy i wykładowca studiów  magisterskich Coaching i psychologia społeczna  ACSTH ICF. Wykładowca na studiach podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego Metody wspierania relacji międzyludzkich. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, w międzynarodowych korporacjach. W swojej pracy coachingowej  główny nacisk kładzie na wspieranie ludzi w odkrywaniu ich potencjału i rozwój umiejętności , które są pomocne w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami w życiu zawodowym i osobistym oraz postrzeganiu zmian, nawet tych trudnych, w kategoriach zmiana – nowa szansa.