Studium Kreatywnego Pisania

Sukcesy naszych absolwentów

• Ewa Spławska i Katarzyna Franus – absolwentki drugiej edycji studium 2015/2016, to laureatki konkursu na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne z Wrocławiem w tle i z wątkiem szekspirowskim, organizowanego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminalnego (2016);
  • Marta Hermanowicz i Monika Wasilewska – absolwentki pierwszej edycji studium (2014/2015), znalazły się w finale Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania we Wrocławiu (2015). Ich teksty, które powstały na warsztacie prozatorskim pod opieką dr Ewy Madeyskiej, zostały wybrane z ponad sześciuset konkurencyjnych opowiadań.

Dzięki studiom w Collegium Civitas możesz zwiększyć swoją determinację i odwagę do działania, a także zdobyć cenne umiejętności, które później wykorzystasz w pracy zawodowej. Swoją przygodę z Uczelnią rozpocząłem jako student studiów podyplomowych Szkoła Mistrzów Pióra. Zostałem absolwentem tego kierunku, a dzisiaj realizuję się naukowo jako kierownik studiów podyplomowych Marketing Sportów Ekstremalnych. Daleko tematycznie? Daleko, ale wszystko jest możliwe. Tak szeroko horyzonty otwiera właśnie Collegium Civitas.

Michał Leksiński Absolwent studiów podyplomowych Szkoła Mistrzów Pióra, kierownik studiów podyplomowych Marketing Sportów Ekstremalnych w Collegium Civitas

REKRUTACJA ONLINE

email: rekrutacja@civitas.edu.pl