Biografia dziennikarza

17 października 2024 r. | godz. 16:45

miejsce: informacja wkrótce
wydarzenie w języku polskim

Gościnią spotkania będzie absolwentka Collegium Civitas, która ukończyła Dziennikarstwo i Nowe Media, Marta Tabiś-Szymanek – redaktorka naczelna magazynu ELLE Polska i ELLE.pl.

Od 16 lat związana z mediami dedykowanymi dla kobiet. Jej największą pasją są wywiady. Dlatego w ELLE prowadzi cykl rozmów „Kobiety 30-lecia” z okazji okrągłego jubileuszu brandu. Jej rozmówczyniami były m.in.: dziennikarka Martyna Wojciechowska, ginekolożka prof. Marzena Dębska, tenisistka Iga Świątek, fotografka Zuza Krajewska, liderka biznesu Dorota Soszyńska, projektantka mody Gosia Baczyńska. Najważniejszy kierunek jej działań to women’s empowerment – wzmacnianie pozycji kobiet w każdej dziedzinie życia. Prywatnie miłośniczka książek: m.in. Sally Rooney, Olgi Tokarczuk, Camille Laurens, Caroline Criado-Perez.