Cross-Cultural Communications Initiative (XCi) – ed. jesień 2024

Data wydarzenia: 2024-10-18

W dniach 14 października – 20 listopada 2024 r. (5,5 tygodnia) odbędą się zajęcia w ramach projektu Cross-Cultural Communications Initiative, przeznaczone dla osób studiujących w Collegium Civitas.

Studentki i studenci będą mieli wyjątkową okazję do nawiązywania kontaktów z kolegami z innych uczelni, ćwiczenia komunikacji międzykulturowej, poznawania innych kultur i nawiązywania przyjaźni na całym świecie w wirtualnej przestrzeni roboczej! To już szósta edycja tej wyjątkowej inicjatywy dydaktycznej.

Cross-Cultural Communications Initiative to wspólny projekt dydaktyczny uczelni z: Kanady – MacEwan University, Egiptu – American University of Cairo, Maroka – ESCA Ecole de Management i Polski – Collegium Civitas.

W Collegium Civitas działanie to jest częścią przedmiotu Critical Thinking Workshop: Society in Change prowadzonego przez dr Omoye Akhagbę.

Osoby studiujące w Collegium Civitas zainteresowane udziałem w projekcie, prosimy o kontakt z dr Omoye Akhagba: omoye.akhagba@civitas.edu.pl.