Dla studiujących na specjalnościach z programem pomostowym w jęz. ukraińskim

Bezpłatne szkolenia praktyczne dla studentek i studentów specjalności z programem pomostowym w jęz. ukraińskim.

Te dodatkowe formy wsparcia współfinansowane są z funduszy unijnych w ramach projektu E-Uczelnia – Nowoczesny Program Rozwoju finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Propozycja skierowana jest do:

• studentek i studentów studiów pomostowych, pierwszego stopnia z kierunków zarządzanie i stosunki międzynarodowe studiujących online oraz stacjonarnie.

Polski rynek pracy bez tajemnic

Większość studentów i studentek, zwłaszcza z zagranicy, którzy poszukują praktyk, staży lub pracy, nie wiedzą, od czego zacząć. Często są przekonani, że nie mają wiedzy, talentu, wykształcenia lub doświadczenia. Martwią się, że nie mają też kontaktów, które mogą im pomóc znaleźć satysfakcjonującą ofertę. Warsztaty mają Wam pomóc wykorzystać Wasz potencjał, kompetencje oraz pokazać Wam jak skutecznie szukać pracy w Polsce.

W CZASIE WARSZTATÓW:

• Dowiecie się czym jest rynek pracy jak działa. Porozmawiamy czym charakteryzuje się poszukiwanie pracy w Polsce.
  • Poznacie typy umów między pracownikiem a pracodawcą, a ta wiedza uchroni Was przed nieuczciwymi pracodawcami.
  • Omówimy dokumenty jakie są potrzebne (CV i LM), aby starać się o pracę i przygotujemy się do rozmowy rekrutacyjnej.
  • Poznacie strony, portale i narzędzia, które ułatwiają poszukiwanie pracy.
  • Porozmawiamy jak dobrze i odpowiedzialnie się prezentować i dlaczego trzeba uważać na to, co publikujemy w mediach społecznościowych.

KORZYŚCI

Zajęcia ze szkoleniowcem, który przekazuje wiedzę praktyczną, a nie tylko teorię

Będziecie pracować warsztatowo, czasami indywidualnie, czasami w grupach lub w parach, a wykład ograniczony zostanie do minimum. Zadania praktyczne pomogą przećwiczyć to, czego nauczycie się wspólnie a po zajęciach będziecie wiedzieć, jak znaleźć praktyki, staż lub pracę.

PROWADZĄCY
Dobrosława Choryńska-Chudy o sobie: „Z pasji jestem doradczynią zawodową, coachem i trenerką rynku pracy. Już ponad 10 lat doradzam i wspieram uczniów, studentów i osoby pracujące przy planowaniu i budowaniu ścieżek kariery. Oprócz tego mam ponad 15-letnie doświadczenie doradcy w działach Human Resources. Pracowałam na uczelniach, w szkołach, w firmach komercyjnych, szkoleniowych oraz organizacjach pozarządowych. W Collegium Civitas kieruję Akademickim Biurem Karier.”

TERMINY SZKOLENIA

Grupy stacjonarne – poniedziałki (sala 919)

Grupa I – 8 i 12.05.2023 r. 9:45 – 13:00 (2 x 4 godziny dydaktyczne)

Grupa II – 15 i 22.05.2023 r. 9:45 – 13:00 (2 x 4 godziny dydaktyczne)

Grupa III – 29.05 i 05.06.2023 r. 11:30 – 14:45 (2 x 4 godziny dydaktyczne)

Grupa IV – 12 i 19.06.2023 r. 15:00 – 18:15. (2 x 4 godziny dydaktyczne)

Grupy stacjonarne – soboty (sala 919)

Grupa V –  13.05.2023 r. 9:00 – 15:00 (1 x 8 godziny dydaktyczne)

Grupa VI – 20.05.2023 r. 9:00 – 15:00 (1 x 8 godziny dydaktyczne)

Grupy online – środy (terminy szkoleń skierowane do osób studiujących online!)

Grupa VII – 17.05.2023 r. 15:00 – 16:30 (1 x 2 godziny dydaktyczne)

Grupa VIII – 24.05.2023 r. 15:00 – 16:30 (1 x 2 godziny dydaktyczne)

Osoby, które wezmą udział w warsztatach mają możliwość usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach na uczelni!

ZGŁOŚ SIĘ – wypełnij formularz aplikacyjny
    Po zakwalifikowaniu Cię do projektu, pracownik Działu Koordynacji Projektów skontaktuje się z Tobą, w celu sporządzenia wstępnego bilansu kompetencji oraz zaplanowania Indywidualnej Ścieżki Wsparcia (IŚW).
    DOSTARCZ KOMPLET DOKUMENTÓW do Biura Koordynacji Projektów
    Dla przypomnienia – lista dokumentów: Deklaracja uczestnictwa w projekcie; Formularz uczestnictwa w projekcie; Oświadczenie uczestnictwa w projekcie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
projekty@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 36 lub 22 656 71 34

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).