Szkolenie DIMAQ – wrzesień 2022

Tylko do 31 sierpnia można zapisać się na szkolenie z pierwszego w Polsce programu standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych – DIMAQ.

Liczba miejsc ograniczona!

Studentki i Studentów Collegium Civitas zapraszamy do udziału w jednodniowym szkoleniu, które przygotowuje do certyfikacji DIMAQ basic.
Szkolenie, które ma formę warsztatu, przeznaczone jest dla osób studiujących na:

• II lub III roku studiów I stopnia,
  • studiach II stopnia.

DIMAQ to pierwszy w Polsce program standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację. Metodologia programu opracowana została przez ekspertów powołanych przez IAB Polska pod nadzorem merytorycznym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska.
Program certyfikacji kompetencji e-marketingowych, potwierdzający kwalifikacje pracowników rynku usług marketingu internetowego. Certyfikat DIMAQ jest uznanym i rozpoznawalnym w branży marketingu i nowych mediów dokumentem.

Celem szkolenia jest „powtórka” kluczowych zagadnień ze wszystkich bloków tematycznych składających się na egzamin DIMAQ, przekazanie praktycznych wskazówek odnośnie przygotowania się do egzaminu DIMAQ oraz omówienie zakresu wymaganych informacji i specyfiki egzaminu
Uczestniczki i Uczestnicy wykonają „próbny test” – zestaw przykładowych pytań składających się na test weryfikacyjny kompetencji digitalowych. Poznają także źródła do samodzielnego przygotowania się i/lub powtórki materiału do certyfikacji wiedzy.

Termin szkolenia:

• 2 września 2022 – piątek (09:00 – 17:00, stacjonarnie CC)
  • 3 września 2022 – sobota (09:00 – 17:00, online)

Program szkolenia

Zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy przyjmujemy do wyczerpania limitu miejsc, najpóźniej do 31 sierpnia 2022 roku. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzyma dokumenty wymagane do wzięcia udziału w szkoleniu w ramach projektu i zobowiązany będzie do zapoznania się, uzupełnienia oraz dostarczenia oryginałów do Działu Koordynacji Projektów.

Dzięki współpracy Collegium Civitas i IAB Polska studenci będą mogli przystąpić do egzaminu DIMAQ i uzyskać niezbędny w branży internetowej dokument potwierdzający ich wysoką jakość przygotowania do rozpoczęcia pracy.

Rejestracja indywidualna na Egzamin DIMAQ basic odbywa się przez stronę https://dimaq.pl/egzaminy/. Uczestnik sam wybiera termin egzaminu. Przy wypełnianiu danych do rejestracji w polu „Firma” należy wpisać „studia CC”.

Więcej informacji o DIMAQ: https://dimaq.pl/
Szkolenia realizowane w ramach projektu E-Uczelnia – Nowoczesny Program Rozwoju.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).