Neuromanagement

Uwaga! Instrukcja dotyczy jedynie Absolwentek i Absolwentów, którzy rozpoczęli kształcenie w Collegium Civitas w r. ak. 2023/2024.

Jeśli jesteś Absolwentką lub Absolwentem z wcześniejszych lat, postępujesz zgodnie z wymaganiami rekrutacyjnymi dla nowych osób, z zachowaniem zniżek przysługujących Absolwentkom i Absolwentom.

• Wybór kierunku

Skorzystaj ze specjalnego linku: rekrutacja.civitas.edu.pl/KatalogKierunkow.aspx i wybierz interesujący kierunek z Katalogu Kierunków. Po dokonaniu wyboru i kliknięciu pola Zapisz system automatycznie przekieruje Cię do logowania na osobiste Konto Kandydata.

• Logowanie do portalu rekrutacyjnego

Zaloguj się na swoje Konto Kandydata. Twoim loginem jest podany w trakcie zakładania konta adres e-mail. Jeśli nie pamiętasz hasła skorzystaj z jego przypomnienia bądź skontaktuj się z Biurem Rekrutacji (tel.: 503 442 487 lub e-mail: podyplomowe.rekrutacja@civitas.edu.pl). Następnie przejdź do zakładki z danymi osobowymi i sprawdź poprawność danych. Jeśli dane uległy zmianie pamiętaj o ich edycji.

• Wgranie skanów dokumentów

Wgraj skan podpisanej umowy Uczelnia-Słuchacz/Kursant za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej oraz ewentualnie inne dokumenty wymagane w procesie rekrutacyjnym dla danego kierunku, np. list motywacyjny. Szczegółowy wykaz wymaganych dokumentów znajdziesz w opisie kierunku, na który aplikujesz, w zakładce Zasady przyjęć.

• Rozmowa kwalifikacyjna
    Dotyczy wyłącznie aplikacji na studia podyplomowe MBA.

• Oczekiwanie na decyzję o uruchomieniu kierunku
    Po potwierdzeniu utworzenia grupy drogą elektroniczną zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji na studia.

• Wpis na listę Słuchaczy i rozpoczęcie studiów
    Po dopełnieniu powyższych formalności otrzymasz ponowny dostęp do Wirtualnej Uczelni, gdzie znajdziesz szczegółowy plan zajęć.

Proces rekrutacji uruchamiany jest w momencie złożenia kompletu skanów wymaganych dokumentów oraz wniesienia opłaty rekrutacyjnej.

Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania miejsc. O przyjęciu na studia decyduje kolejność kompletnych zgłoszeń.

UWAGA! W przypadku małego zainteresowania danym kierunkiem studiów Uczelnia zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia tego kierunku.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

(pon.-pt., godz. 8:30-16:30)