Szkolenie „Włącz się do gry – siła networkingu”

Data wydarzenia: 2017-11-13

Centrum Karier Collegium Civitas zaprasza na szkolenie:

„Włącz się do gry – siła networkingu”

13 listopada, godz. 14:00

Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro, aula D

Kiedy szukasz alternatyw dla siebie, główne pytanie jakie pojawia się w głowie to: „Jak zacząć?”.

Jak połączyć środowisko akademickie oraz biznesowe?

Jak nawiązywać zawodowe relacje z satysfakcją?

W czasie swojego wystąpienia opowiemy Ci o tym jak od początku swojej drogi zawodowej budować satysfakcjonujące relacje zawodowe oraz o sile networkingu.

Po prezentacji będziesz mieć możliwość skorzystać z krótkich konsultacji z Zuzą Sentkowską dotyczącej Twojej ścieżki rozwoju i Kasią Janicką na temat rozwijania pomysłów biznesowych i zakładania pierwszego biznesu.

Zapisy: kariera@civitas.edu.pl

Powadzące:

Zuzanna Sentkowska Life & Career Coach – trener rozwoju osobistego i zawodowego, a jej podstawowym wykształceniem dającym fundament do pracy jest psychologia. W pracy z ludźmi wykorzystuję umiejętności Project Managera zdobyte w czasie 8- letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami. Prywatnie jest spełnioną mamą trójki dzieci. Najważniejsze wartości, dające jej inspirację w życiu i pracy to: optymizm, równowaga, rodzina i przyjaciele oraz efektywność i profesjonalizm w działaniu.

Katarzyna Janicka – Manager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Stawia na przedsiębiorczość, realizując od kilku lat projekty w branży kreatywnej i modowej. Zarządza Inkubatorami Przedsiębiorczości w Regionie Mazowsze. Fundacja dostarcza narzędzia do testowania pomysłów i prowadzenia biznesów takie jak osobowość prawna, obsługa księgowa, doradztwo prawne, nowoczesne biura, doradztwo biznesowe z ekspertami oraz szkolenia. Udziela konsultacji i prowadzi warsztaty w zakresie tworzenia modeli biznesowych, testowania pomysłów, zakładania pierwszej działalności.

Wydarzenie odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.