Studia II stopnia dwujęzyczne i po angielsku

1. 1
    Rejestracja on-line.
    Wypełnij internetowy formularz rekrutacyjny dostępny online pod adresem rekrutacja.civitas.edu.pl (studia dwujęzyczne polsko-angielskie) lub admissions.civitas.edu.pl (studia w języku angielskim). Zwróć uwagę, aby dane osobowe oraz dotyczące przebytej edukacji były takie same jak w dowodzie osobistym, na świadectwie dojrzałości oraz dyplomie ukończenia studiów. Szczególnie zwróć uwagę na polskie znaki oraz znaki interpunkcyjne.
    Rekrutacja online lub Admissions online
  2. 2
    Skompletowanie dokumentów.
    Przygotuj komplet dokumentów oraz dokonaj opłaty kwalifikacyjnej. W tytule przelewu wpisz swoje imię, nazwisko, numer kandydata.
  3. 3
    Przesłanie skanów dokumentów.
    Wgraj skany dokumentów aplikacyjnych na studia na swoim indywidualnym koncie w systemie rekrutacji online.
  4. 4
    Wyniki rekrutacji.
    Wyniki rekrutacji otrzymasz na swoje indywidualne konto w systemie rekrutacji online.
  5. 5
    Dopełnienie formalności.
    Po zakwalifikowaniu na studia następuje podpisanie Umowy Uczelnia-Student, dokonanie odpłatności za studia oraz dostarczenie oryginałów wymaganych dokumentów na studia. Wymagane dokumenty należy dostarczyć do Działu Rekrutacji osobiście, za pośrednictwem poczty lub osób trzecich. Dopełnienie wszystkich formalności związanych z zakwalifikowaniem na studia jest warunkiem koniecznym, aby uzyskać wpis na listę studentów.
  6. 6
    Rozpoczęcie studiów. Przed rozpoczęciem zajęć zostaniesz poinformowany o wpisie na listę studentów za pośrednictwem indywidualnego konta rekrutacji online oraz otrzymasz dostęp do Wirtualnej Uczelni, gdzie znajdziesz plan zajęć.

UWAGA!
Proces rekrutacji uruchamiany jest w momencie dołączenia do aplikacji wymaganych dokumentów.

Oferta studiów II stopnia stacjonarnych po angielsku

Oferta studiów II stopnia stacjonarnych dwujęzycznych