Analityka danych, big data i kodowanie

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

  (zobacz także: niestacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

Dane to waluta XXI wieku. To one pozwalają odkrywać niewykorzystane dotąd możliwości i przewagi konkurencyjne. Dzięki umiejętności ich analizy można tworzyć wizje rozwoju i podejmować strategiczne decyzje.

Niektórzy myślą, że to tylko liczby. Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, wydobędziesz z danych tyle, ile tylko się da!

Nasza specjalność łączy w sobie naukę o danych, technologię i wizję biznesową. Zostań mistrzem w pozyskiwaniu, analizowaniu i interpretowaniu danych, by kształtować przyszłość biznesu!

Jak to osiągniesz?
1
Zgłębisz tajniki najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych, takich jak Big Data, Data Mining i języki programowania. Poznasz też najważniejsze zagadnienia ICT, które wykorzystuje biznes: języki SQL, Python, R, sieci neuronowe, machine learning, analizy big data.

2
Będziesz uczyła/uczył się od ekspertek/ekspertów. Nasze wykładowczynie i nasi wykładowcy działają w branży ICT, zmieniając oblicze technologii.

3
Odkryjesz, jak wykorzystać swoją wiedzę z ICT do zarządzania procesami transformacji cyfrowej w firmach. Nie tylko zgłębisz twarde dane, ale i kompetencje miękkie. Dowiesz się, jak kierować zespołami i motywować je do rozwoju.

4
Warsztaty, projekty grupowe i indywidualne, które pozwalają na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy — to codzienność na naszych studiach. Przy wsparciu doświadczonych mentorów zdobędziesz cenne umiejętności i wiedzę, która stanie się Twoim atutem na rynku pracy.

5
Każdy projekt i zadanie wykonane podczas zajęć to krok do budowania Twojego profesjonalnego wizerunku. W trakcie rozmów kwalifikacyjnych będziesz mógł pochwalić się konkretnymi umiejętnościami i osiągnięciami, które przygotują Cię do pracy w różnorodnych branżach, od przemysłu po telekomunikację i administrację. A w ich odpowiednim ukazaniu wesprze Cię Akademickie Biuro Karier CC, gdzie przez cały czas trwania studiów masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Korporacje technologiczne
 • Startupy i firmy z sektora FinTech
 • Agencje badawcze i konsultingowe
 • Administracja publiczna i organizacje międzynarodowe
 • Własna działalność gospodarcza w oparciu o analizę danych

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210, 12 piętro
Pałac Kultury i Nauki,
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).