Logistyka

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

  (zobacz także: niestacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

W dzisiejszych czasach logistyka jest sercem każdego prężnie działającego biznesu, zapewniając sprawny przepływ towarów, informacji i wartości. To dziedzina, która ewoluuje wraz z postępem technologicznym i zmieniającymi się potrzebami rynku.
Niektórzy są przytłoczeni złożonością łańcucha dostaw, a Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, będziesz nim swobodnie zarządzać.
Nauczymy Cię nie tylko jak optymalizować procesy logistyczne, ale także doskonalić umiejętności planowania i organizacji. Zapewnimy Ci solidne podstawy teoretyczne oraz rozwój praktycznych umiejętności. Stworzysz w ten sposób fundamenty dla swojej kariery logistycznej.

Jak to osiągniesz?
1
Dzięki licznym warsztatom, praktykom i symulacjom, które przedstawiają rzeczywiste wyzwania logistyczne, zdobędziesz cenne umiejętności przydatne na rynku pracy.

2
Wiedzę i kompetencje będziesz zdobywać pod okiem doświadczonych na rynku transportowym ekspertek/ekspertów, którzy skutecznie przygotują Cię do zarządzania procesem logistycznym.

3
Dzięki wizytom studyjnym zobaczysz, jak działają firmy logistyczne i jakie rozwiązania stosują w codziennej pracy. Poznasz także najnowsze technologie i narzędzia używane w logistyce, co sprawi, że będziesz na bieżąco z trendami w branży.

4
Będziesz studiowała/studiował interdyscyplinarnie. Poznasz równolegle podstawy procesu zarządzania organizacją, co przygotuje Cię do kompleksowego rozwiązywania problemów w kontekście szerokich zmian społecznych, ekonomicznych oraz technologicznych współczesnych firm.

5
Rozwiniesz umiejętności miękkie, które są doceniane na rynku, m.in. efektywne zarządzanie czasem i zespołem, negocjacje czy autoprezentacja.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Administracja publiczna
 • Organizacje międzynarodowe
 • Ośrodki analityczno-badawcze
 • Firmy konsultingowe
 • Organizacje pozarządowe
 • Firmy spedycyjne i transportowe

Kontakt

Dział Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).