Biznes międzynarodowy

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

  (zobacz także: niestacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

Biznes międzynarodowy stawia przed Tobą wyzwanie zrozumienia złożoności międzynarodowych rynków oraz kulturowych niuansów, które decydują o sukcesie na arenie globalnej.

Nasza specjalność to nie tylko nauka o handlu i inwestycjach międzynarodowych, ale przede wszystkim sztuka optymalizowania procesów i kreowania strategii, które pozwolą Ci w przyszłości osiągnąć międzynarodowy sukces. Efektywnie zarządzaj w różnorodnym środowisku kulturowym i wykorzystaj globalne szanse dla rozwoju biznesu!

Program studiów został stworzony przez specjalistów, takich jak Adam Wudarczyk z PwC.

Jak to osiągniesz?
1
Zrozumiesz globalne trendy i dynamikę rynków międzynarodowych. Nauczysz się, jak wprowadzać produkty na nowe rynki, identyfikować potrzeby klientów i tworzyć strategie, które przekładają się na sukces.

2
Będziesz czerpać wiedzę od doświadczonych menedżerów i doradców z międzynarodowych korporacji. Ich bezpośrednie doświadczenie i know-how zapewnią Ci praktyczną wiedzę, niezbędną do zrozumienia i odniesienia sukcesu na globalnym rynku.

3
Nauczysz się, jak integrować zespoły, mimo dzielących ich różnic kulturowych. Odkryjesz, że zarządzanie w warunkach międzynarodowych wymaga nie tylko głębokiej wiedzy o specyfice rynku, ale także umiejętności wykorzystania potencjału i kompetencji zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów.

4
Teorię poprzesz praktyką. Będziesz uczestniczyć w licznych warsztatach, projektach grupowych i indywidualnych. Pod okiem mentorów stworzysz strategie wejścia na rynek, opracujesz budżety marketingowe i przeprowadzisz negocjacje. Twoja praca zostanie zwieńczona realnymi projektami, które wzbogacą Twoje CV.

5
Odbędziesz w ramach studiów staż, który pozwoli Ci na wykorzystanie zdobytej wiedzy w realnych warunkach pracy, stworzenie własnego portfolio i nawiązanie pierwszych kontaktów zawodowych. A w ich wykorzystaniu pomoże Ci Akademickie Biuro Karier CC, do którego masz dostęp przez cały czas trwania studiów.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Korporacje i organizacje międzynarodowe
 • Instytucje publiczne, państwowe i samorządowe
 • Fundacje i stowarzyszenia
 • Organizacje pozarządowe
 • Firmy konsultingowe
 • Agencje badawcze, think tanki

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).