Neuromanagement

Udostępnij strone

  1. Rodzaj studiów:
    studia podyplomowe
  2. Tryb studiów:
    niestacjonarne

    w r. ak. 2022/23 zajęcia w siedzibie uczelni

  3. Język wykładowy:
    polski
  4. Czas trwania studiów:
    1 rok (2 semestry)
  5. Planowane rozpoczęcie zajęć:
    październik 2022 r.

Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać zespołem (talentami, kompetencjami), strategią w organizacji, sprzedażą, komunikacją, przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy z zakresu neuronauki.
Wybierz studia podyplomowe Neuromanagement i zostań liderem, rozumiejącym psychologiczną podstawę konkretnych zachowań pracowników oraz menedżerem potrafiącym projektować efektywne rozwiązania z punktu widzenia biznesu.

W cenie studiów otrzymasz szkolenie z licencjonowanego narzędzia Structogram® o wartości rynkowej 5.000 zł.

Zdobędziesz 4 międzynarodowe certyfikaty Structogram® uznawane w 21 krajach na świecie.
Kierunek nagrodzony prestiżowym certyfikatem Studia z przyszłością 2020.

Twoje 4 kroki do zarządzania na bazie neuronauki
1
Poznaj trendy
Zdobędziesz najnowszą wiedzę w zakresie ekonomii behawioralnej, wykorzystania neuronauki w mentoringu czy negocjacjach w biznesie. Dowiesz się, na czym polega neurocoachingowy styl zarządzania.
2
Poznaj techniki i narzędzia
Do neuronauki podchodzimy bardzo praktycznie. Poznasz modele rozwoju osobistego i wspierania pracowników oparte na neuronauce (brain-based approach). Nauczysz się stosować narzędzia do diagnozowania i rozwijania osobistego potencjału, a także metody zarządzania zespołami, konfliktem, zmianą, komunikacją, procesem negocjacyjnym. Poznasz techniki budowania własnego wizerunku i autorytetu menedżerskiego w organizacji.
3
Ucz się od praktyków
W zagadnienia neurozarządzania wprowadzą Cię eksperci praktycy z wieloletnim doświadczeniem w obszarze: biznesu, coachingu, psychologii, psychoterapii, neurokognitywistyki, zarządzania.
4
Ucz się w praktyce
Zajęcia mają charakter przede wszystkim praktyczny i opierają się na najnowszych rozwiązaniach i metodach z zakresu neuronauki. W ramach ćwiczeń – także praca z kamerą (superwizja). Nauczysz się również analizować zachowania ludzi przy wykorzystaniu systemu treningowego Structogram®.

 


 

Atuty:

  • poznasz zastosowania wiedzy z zakresu neuronauki w zarządzaniu – dowiesz się, jak wdrożyć narzędzia rozwojowe oparte na teorii neuroplastyczności i neurogenezy, dowiesz się, jak skutecznie zarządzać zespołem w oparciu o neurocoaching i brain-based coaching, dowiesz się, jak pracować z emocjami (własnymi, współpracowników, klientów);
  • będziesz uczyć się od najlepszych ekspertów praktyków – oni na co dzień korzystają z osiągnięć neuronauki w swojej pracy, podzielą się Tobą swoim know-how;
  • zdobędziesz interdyscyplinarną wiedzę i kompetencje menedżerskie – w zarządzaniu wykorzystasz wiedzę z psychologii stosowanej, ekonomii behawioralnej i neuronauki;
  • nauczysz się korzystać z systemu treningowego Structogram® (metoda rozwoju osobistego), skutecznego w sprzedaży, doradztwie czy przywództwie – korzystają już z niego największe firmy na świecie, w tym BMW, Coca Cola, Microsoft, Nestlé, Siemens;
  • otrzymasz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w Collegium Civitas i 4 międzynarodowe certyfikaty (w j. polskim i angielskim) szwajcarskiego narzędzia Structogram®, uznawane w 21 krajach na świecie:
    • Structogram 1 – Klucz do poznania samego siebie;
    • Structogram 2 – Triogram – Klucz do poznania innych;
    • Structogram 3 – Klucz do poznania klienta;
    • Structogram 4 – Klucz do przywództwa i budowania zespołu.

 

Czym jest STRUCTOGRAM®
Structogram® to nazwa systemu treningowego, który umożliwia prowadzenie życia i biznesu zgodnie ze swoją naturą, bazując na tym, co postrzegamy jako autentyczne.

Źródło: https://ec-pracownia.pl/structogram/
 

Studia są przeznaczone dla:

  • osób zatrudnionych na stanowiskach menedżerskich lub przygotowujących się do ich objęcia;
  • przedsiębiorców, pracowników instytucji publicznych;
  • trenerów zainteresowanych neuronaukowymi podstawami zarządzania i kreowania wizerunku menadżera w organizacji;
  • pracowników działów HR i szkoleń;
  • absolwentów studiów wyższych – licencjackich, inżynierskich, magisterskich;
  • osób zainteresowanych ludzkim mózgiem oraz możliwościami wykorzystania wiedzy z zakresu neuronauki w zarządzaniu.

 

 

Kontakt

Dział Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210, 12 piętro
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa