Zarządzanie - specjalność z programem pomostowym w jęz. ukraińskim

Udostępnij strone

UWAGA! Rekrutacja na studia z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim została zakończona!
 
Увага! Набір на українсько-польську програму та на курси польської мови завершено!
 


 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie) z rocznym programem pomostowym w jęz. ukraińskim
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

 3. Język wykładowy:
  2 semestry w jęz. ukraińskim
  4 semestry w jęz. polskim
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

 

Studia z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim skierowane są do osób niewładających obecnie ani językiem polskim, ani angielskim, decydujących się rozpocząć studia w Polsce.

Przed rozpoczęciem roku akademickiego zaplanowany jest obowiązkowy intensywny kurs języka polskiego, którego cena (1900 zł) jest odliczana od czesnego w przypadku rozpoczęcia studiów. Kwalifikacja na kurs jest poprzedzona rozmową z lektorem. Z kursu zwolnione są osoby ze znajomością języka polskiego na poziomie A1.

Zajęcia w ramach dwóch semestrów studiów z rocznym programem pomostowym obejmują przedmioty kierunkowe oraz wybrane przedmioty fakultatywne, połączone z kontynuacją intensywnego kursu języka polskiego, zapewniającego znajomość języka na poziomie B1.

Po roku nauki istnieje możliwość kontynuacji studiów – nadal na kierunku Zarządzanie, ale w języku polskim. Możliwy jest wybór dowolnej specjalności dostępnej na tym kierunku.

Uwaga: nie przewidujemy wyższych lat studiów w jęz. ukraińskim!

 

Atuty:

 • program studiów z rocznym programem pomostowym powstał w ścisłej współpracy z praktykami – dlatego uczysz się tego, co ważne, potrzebne i co wykorzystasz w swojej pracy;
 • nauczysz się języka polskiego na poziomie B1, dodatkowo od 2 roku uczysz się także języka angielskiego;
 • po roku studiów z rocznym programem pomostowym możesz kontynuować studia – wybierając jedną ze specjalności w języku polskim;
 • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Akademickiego Biura Karier CC przez cały czas trwania studiów, również podczas programu pomostowego.

 

Zarządzanie potocznie może kojarzyć się z prowadzeniem firmy lub zespołów. Ale jest to także umiejętność wytyczania strategii firmy, prowadzenia dobrze ukierunkowanych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR, oraz kierowanie wizerunkiem przedsiębiorstwa w ramach działań public relations. Wybierz specjalność Zarządzanie i dowiedz się, jak odpowiedzieć na wyzwania stojące obecnie przed biznesem.

 

Twoje 5 kroków do kariery w zarządzaniu
1
Poznaj trendy
Zdobędziesz najbardziej aktualną wiedzę i poznasz najnowsze case studies z dziedziny zarządzania oraz osiągnięć psychologii w biznesie – w Collegium Civitas menedżerów kształcimy według najlepszych światowych wzorców.
2
Dowiedz się, jak zarządzać
Podczas zajęć poznasz wiele aspektów zarządzania. To kompleksowa wiedza, dzięki której bardzo dobrze odnajdziesz się w biznesie, niezależnie od tego, w jakim dziale firmy podejmiesz pracę. Poznasz np. zagadnienia związane z finansami, prawem, realizacją projektów, ZZL, przedsiębiorczością, a także marketingiem i PR.
3
Ucz się od praktyków
Twoimi wykładowcami będą eksperci, którzy mają wieloletnie doświadczenie w firmach i korporacjach. Oni znają świat biznesu „od podszewki” i przekażą Ci najlepszą wiedzę praktyczną.
4
Ucz się w praktyce
Wiedzę, którą zdobędziesz podczas wykładów, przećwiczysz na warsztatach – większość zajęć odbywa się właśnie w ten sposób. Każdego dnia na uczelni będziesz zdobywać nowe kompetencje i umiejętności.
5
Buduj swoje CV
Podczas studiów zrealizujesz praktyki w wybranej firmie, a także przygotujesz projekt, który będzie jednocześnie tematem twojej pracy licencjackiej. Te praktyczne umiejętności wpiszesz do swojego CV.

 

Atuty specjalności Zarządzanie:

 • poznasz specjalistyczne zagadnienia dotyczące CSR, badań marketingowych, efektywnego zarządzania zespołem czy prowadzenia negocjacji;
 • przedmioty kierunkowe wprowadzą Cię w świat twardego zarządzania, w którym trzeba wiedzieć, jak prowadzić finanse firmy, jak chronić przedsiębiorstwo pod kątem prawnym, jak budować strategię z uwzględnieniem czynników makro- i mikroekonomicznych, co przełoży się na sukces firmy;
 • weźmiesz udział w zajęciach z marketingu interaktywnego – poznasz skuteczne metody prowadzenia kampanii online i budowania wizerunku marki;
 • wykształcisz tzw. kompetencje twarde i miękkie, ich umiejętne wykorzystywanie zwiększa szanse na sukces w biznesie;
 • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Akademickiego Biura Karier CC przez cały czas trwania studiów;
 • studiujesz w międzynarodowym środowisku – 5. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
 • masz dostęp do programów wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
 • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

 

Jesteśmy także online:

 • większość zajęć realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
 • trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość;
 • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno w siedzibie uczelni, jak i online.

 


Gdzie możesz pracować po studiach:

 • firmy i korporacje międzynarodowe;
 • urzędy centralne;
 • organizacje branżowe;
 • administracja publiczna;
 • własna działalność gospodarcza.

 

Opinie

wypowiedzi osób polecających kierunek

 

 

Увага! Набір на українсько-польську програму та на курси польської мови завершено!