Zarządzanie - specjalność z programem pomostowym w jęz. ukraińskim

UWAGA! Rekrutacja na studia z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim została zakończona!

Увага! Набір на українсько-польську програму та на курси польської мови завершено!

Studia z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim skierowane są do osób niewładających obecnie ani językiem polskim, ani angielskim, decydujących się rozpocząć studia w Polsce.

Przed rozpoczęciem roku akademickiego planowany jest intensywny kurs języka polskiego. Kwalifikacja na kurs jest poprzedzona rozmową z lektorem.

Zajęcia w ramach dwóch semestrów studiów z rocznym programem pomostowym obejmują przedmioty kierunkowe oraz wybrane przedmioty fakultatywne, połączone z kontynuacją intensywnego kursu języka polskiego, zapewniającego znajomość języka na poziomie B1.

Po roku nauki istnieje możliwość kontynuacji studiów – nadal na kierunku Zarządzanie, ale w języku polskim. Możliwy jest wybór dowolnej specjalności dostępnej na tym kierunku.

Uwaga: nie przewidujemy wyższych lat studiów w jęz. ukraińskim!

Program* 1. roku specjalności Zarządzanie z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim:

• Gospodarka i społeczeństwo [UKR]
  • Logika [UKR]
  • Makroekonomia i finanse publiczne [UKR]
  • Metody organizacji i zarządzania [UKR]
  • Mikroekonomia z elementami przedsiębiorczości [UKR]
  • Podstawy marketingu i sprzedaży [UKR]
  • Rachunkowość finansowa [UKR]
  • Zarządzanie i przedsiębiorczość [UKR]
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim [UKR]
  • przedmiot fakultatywny [UKR]
  • język polski

*Program może ulec nieznacznym zmianom.

Więcej informacji o kolejnych latach studiów – wkrótce.