Oferta Collegium Wiedzy na rok 2023 już dostępna!

Udostępnij strone

20.01.2023

Zapraszamy Młodzież i Dorosłych do zapoznania się z tematami bezpłatnych spotkań w ramach projektu Collegium Wiedzy. Powtórki do matury z języka polskiego i matematyki, cyberbezpieczeństwo, digital marketing czy komunikacja – to przykłady poruszanych tematów, dostępnych w formule online oraz stacjonarnej!

Collegium Wiedzy to innowacyjny projekt, którego celem jest przede wszystkim zaoferowanie młodzieży i dorosłym szerokiej gamy możliwości zdobywania i uzupełniania wiadomości, całkowicie bezpłatnie.

Do tej pory w zajęciach Collegium Wiedzy wzięło udział ponad 50 tysięcy uczniów, uczestniczących w powtórkach do matury oraz zajęciach ogólnorozwojowych, a także ponad 1000 nauczycieli i dyrektorów szkół ponadpodstawowych.

W roku 2023, w ramach Collegium Wiedzy, oferujemy bezpłatne powtórki do matury z języka polskiego, matematyki oraz geografii, które przeprowadzone będą w całości w formule online.

Poprowadzą je nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem, w tym:

 

Dla uczniów klas trzecich i czwartych przygotowaliśmy 45-minutowe, bezpłatne zajęcia stacjonarne, prowadzone w siedzibie ich szkoły, prowadzone przez wykładowców Collegium Civitas – wybitnych praktyków w swoich dziedzinach. Zakres poruszanych zagadnień obejmuje takie obszary jak: cyberbezpieczeństwo, digital marketing, dziennikarstwo i nowe media oraz stosunki międzynarodowe i dyplomację. To dla uczniów szansa na poszerzenie zdobytej już wcześniej wiedzy merytorycznej i dodatkowo – rozwoju swoich zainteresowań.
Uczniowie klas, które skorzystają z największej liczby warsztatów, będą mogli wziąć udział w bezpłatnej wycieczce po Pałacu Kultury i Nauki oraz naszej Uczelni – Collegium Civitas.

Aktualna propozycja dla kadry dydaktycznej oraz zarządzającej uwzględnia m.in.:

 

W tegorocznej edycji Collegium Wiedzy zadbaliśmy także o Rodziców i Opiekunów Uczniów klas maturalnych, którzy stają przed wyzwaniem wsparcia swojego dziecka w trudnym, przełomowym momencie. Specjalnie dla nich zaplanowaliśmy webinar „Talenty dają moc! – jak wspierać maturzystów w oparciu o talenty Gallupa®”.
Szczegółowa oferta Collegium Wiedzy, dostępna jest w zakładce „Dla szkół”.