Młodzi profesjonalni – podniesienie kompetencji studentów CC

Cel działania to podniesienie kompetencji studentów i studentek Collegium Civitas w obszarach kluczowych dla gospodarki i rozwoju kraju, takich jak: kompetencje zawodowe, komunikacyjne, w tym umiejętność pracy w grupie i kompetencje interpersonalne, kompetencje analityczne oraz w zakresie przedsiębiorczości.

Wsparcie kierowane jest do wszystkich studentów I i II stopnia, 4 ostatnich semestrów studiów

Wszyscy uczestnicy zadania zostaną objęci bilansem kompetencji przed rozpoczęciem i po zakończeniu udziału w projekcie.

W ramach zadania zostaną zorganizowane:

• warsztaty „Laboratorium Skuteczności Osobistej”, w skład którego wchodzą cztery, 8-godzinne szkolenia: Komunikacja; Budowanie zespołu; Trening umiejętności interpersonalnych; Rozwiązywanie konfliktów;
  • zajęcia praktyczne w formie projektowej w zakresie Przedsiębiorczości, w języku polskim i angielskim, składające się z trzech, 8-godzinnych warsztatów: Jak znaleźć pomysł na biznes?, Tworzenie modeli biznesowych; Sposoby finansowania działalności;
  • warsztaty Brief w praktyce i Big data & data mining, w języku polskim i angielskim, podnoszące kompetencje praktyczne, tj. zawodowe i analityczne.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Harmonogram szkoleń dla studentów