Zarządzanie komunikacją i design thinking (PL-EN)

1. Rodzaj studiów:
    II stopnia (magisterskie uzupełniające)
  2. Tryb studiów:
    stacjonarne
  3. Język wykładowy:
    polski i angielski
  4. Czas trwania studiów:
    2 lata (4 semestry)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie

Wyobraź sobie proces, w którym empatia i głębokie zrozumienie ludzkich potrzeb są siłą napędową innowacji. Gdzie każdy pomysł jest kształtowany przez kreatywne myślenie, a jego sukces zależy od umiejętności opowiedzenia jego historii w sposób, który rezonuje z sercami i umysłami ludzi. To tutaj, na styku Design Thinking i zarządzania komunikacją, rodzą się pomysły, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także inspirują do zmiany.

Niektórzy powielają schematy, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, będziesz myśleć outside the box.

Tu będziesz nie tylko zdobywać wiedzę o budowaniu nowatorskich strategii z wykorzystaniem design thinking i krytycznego myślenia, ale także nauczysz się skutecznej komunikacji, wprowadzania innowacji i zarządzania zmianami w organizacji.

Jak to osiągniesz?
1
Zgłębisz nowoczesne podejście do komunikacji, projektowania, wprowadzania zmian i innowacji. Poznasz zasady PR-u, reklamy oraz zarządzania procesami w organizacji.

2
Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej i społecznej, a także metodologii design thinking, krytycznego myślenia i weryfikacji informacji.

3
Nauczysz się wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne w biznesie, zarządzać komunikacją w zespołach projektowych, również w środowisku wielokulturowym, oraz stosować myślenie wizualne.

4
Zdobędziesz wiedzę od renomowanych specjalistek/specjalistów biznesu i ekonomii. Opiekunem specjalności jest dr Piotr Kosiak, MBA, a zajęcia prowadzić będą m.in. prof. Małgorzata Baran, prof. Eliza Przeździecka, dr David Kalisz, dr Wioletta Małota, dr Kamil Zubelewicz, Piotr Alchimowicz, Krystyna Błocka-Sowińska czy Marcin Olkowicz.

5
Dzięki warsztatom i projektom komunikacyjnym przetestujesz swoje pomysły w praktyce. Przygotujesz się w ten sposób do przyszłej kariery. Co więcej, wsparcie Akademickiego Biura Karier CC zapewni Ci kompleksową pomoc doradczą i coachingową przez cały czas trwania studiów.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

Co po studiach?

• Centra badawcze, think tanki, instytucje badawczo-rozwojowe
  • Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • Korporacje i organizacje międzynarodowe
  • Firmy konsultingowe
  • Instytucje publiczne, państwowe i samorządowe

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).