Zarządzanie sztuczną inteligencją

1. Rodzaj studiów:
    II stopnia (magisterskie uzupełniające)
  2. Tryb studiów:

niestacjonarne

(zobacz także: stacjonarne)

3. Język wykładowy:
  4. Czas trwania studiów:
    2 lata (4 semestry)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie

W przeszłości sztuczną inteligencję znaliśmy tylko z filmów sci-fi. Dziś staje się ona naturalną częścią naszego życia, wnikając głęboko nie tylko w naszą codzienność, ale także w kluczowe procesy biznesowe.

Niektórzy nadal stawiają na tradycyjne metody zarządzania, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, postawisz na zarządzanie jutra!

Na tej specjalności nie tylko zgłębisz tajemnice sztucznej inteligencji. Nauczysz się również, jak zarządzać zespołami składającymi się zarówno z ludzi, jak i systemów AI. Dowiesz się jak realizować wyzwania i wykorzystywać potencjał sztucznej inteligencji do tworzenia zrównoważonej przyszłości. Program ten oferuje unikalną szansę na uczenie się od praktyczek/praktyków, którzy na co dzień kształtują krajobraz technologiczny, dając Ci narzędzia niezbędne do skutecznego wdrażania zmian i zarządzania projektami w nowoczesnej organizacji.

Jak to osiągniesz?
1
Dowiesz się, czym jest sztuczna inteligencja, jak powstaje i w jakich kierunkach jest rozwijana. Poznasz aktualne i prognozowane zastosowania sztucznej inteligencji w szeroko rozumianym życiu społecznym i gospodarczym.

2
Nauczysz się zarządzać zespołami, w szczególności zespołami mieszanymi — składającymi się z ludzi i sztucznej inteligencji. Poznasz potencjalne problemy i sposoby ich rozwiązywania. Zgłębisz korzyści płynące z zastosowania sztucznej inteligencji w gospodarce oraz sposoby jej implementacji.

3
Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wymaga, aby uczyć się sposobów jej zastosowania od praktyczek/praktyków, którzy na co dzień pracują w środowisku AI i śledzą rozwój tej dziedziny. Z tych względów podczas studiów będziesz nabywać wiedzę właśnie od nich.

4
Będziesz realizować projekty indywidualne i zespołowe z zakresu zarządzania, korzystając z różnych metod (warsztaty, ćwiczenia, zajęcia w pracowniach komputerowych, zajęcia terenowe). W ten sposób nabędziesz praktyczne umiejętności, co pozwoli Ci na płynne wejście na rynek pracy.

5
Po zakończeniu studiów będziesz przygotowana/przygotowany do kierowania zespołami złożonymi z ludzi i sztucznej inteligencji oraz będziesz wykorzystywać sztuczną inteligencję w wielu obszarach. To będzie stanowiło o Twojej przewadze konkurencyjnej na rynku pracy, na który pomoże Ci wejść Akademickie Biuro Karier CC, które przez cały czas trwania studiów oferuje kompleksowe wsparcie doradcze i coachingowe.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
  • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

Co po studiach?

• Firmy technologiczne i startupy
  • Instytucje finansowe
  • Placówki opieki zdrowotnej
  • Agencje marketingowe
  • Sektor publiczny
  • Sektor edukacji
  • Centra badawcze
  • Firmy konsultingowe

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).