Zarządzanie

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

  (zobacz także: niestacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

W świecie biznesu jedyną pewną rzeczą jest zmiana. Skuteczne zarządzanie umożliwia organizacjom szybką adaptację do zmieniających się warunków rynkowych, trendów konsumenckich, nowych technologii oraz regulacji prawnych, zapewniając ich trwałość i rozwój.

Niektórzy stawiają sobie wciąż nowe cele, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, osiągniesz swoje!

Tu nie tylko dowiesz się, czym jest twarde zarządzanie w praktyce. Rozwiniesz też kompetencje liderskie, takie jak skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, podejmowanie decyzji czy motywowanie pracowników. Przygotujesz się do innowacyjnego myślenia o społecznie odpowiedzialnym biznesie i adaptacji do przyszłych zmian rynkowych.

Jak to osiągniesz?
1
Zdobędziesz najbardziej aktualną wiedzę i poznasz najnowsze case studies z dziedziny zarządzania oraz osiągnięć psychologii w biznesie, według najlepszych światowych wzorców.

2
Podczas zajęć poznasz wiele aspektów zarządzania. Przedmioty kierunkowe wprowadzą Cię w świat twardego zarządzania. Będziesz wiedzieć, jak prowadzić finanse firmy, jak chronić przedsiębiorstwo pod kątem prawnym, jak budować strategię z uwzględnieniem czynników makro- i mikroekonomicznych. Ale także jak dbać o wizerunek firmy oraz kreować skuteczne kampanie marketingowe.

3
Twoimi wykładowcami i wykładowczyniami będą ekspertki/eksperci, mający wieloletnie doświadczenie w firmach i korporacjach. Oni dogłębnie poznali świat biznesu i przekażą Ci najlepszą wiedzę praktyczną.

4
Wiedzę, którą zdobędziesz podczas wykładów, przećwiczysz na warsztatach – większość zajęć odbywa się właśnie w ten sposób. Każdego dnia na uczelni będziesz zdobywać nowe kompetencje i umiejętności.

5
Podczas studiów zrealizujesz praktyki w wybranej firmie, a także przygotujesz projekt, który będzie jednocześnie tematem Twojej pracy licencjackiej. Te praktyczne umiejętności wpiszesz do swojego CV, które pomoże Ci rozwijać Akademickie Biuro Karier CC, do którego masz dostęp przez cały czas trwania studiów.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Firmy i korporacje międzynarodowe
 • Urzędy centralne
 • Organizacje branżowe
 • Administracja publiczna
 • Własna działalność gospodarcza

 


 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa