Coaching zdrowia, żywienia i stylu życia

Udostępnij strone

Kierownikiem studiów jest Agata Dąbrowska – Podczaska
 
Zajęcia prowadzą:

Dr hab. n. o zdr. Grzegorz Juszczyk – ekspert w dziedzinie zdrowia publicznego. Od 2003 roku jest pracownikiem naukowym w Zakładzie Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Współpracował z Medicover i Grupą LUX MED, gdzie z pracodawcami planował i wdrażał działania prozdrowotne w miejscu pracy. We wrześniu 2017 r. został powołany na stanowisko dyrektora Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, którego misją jest kształtowanie i wspieranie systemu zdrowia publicznego w Polsce. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu oryginalnych prac naukowych. W swoim dotychczasowym dorobku naukowym uwagę skupiał na ocenie stanu zdrowia i działaniach profilaktycznych, kierowanych do osób w wieku produkcyjnym.
 
Lek. med. Dorota Kalwajt – pediatra ze specjalizacją rehabilitacji medycznej. Pogromczyni stresu w ciele, jedyna instruktorka neurokinezjologii w Polsce, założycielka Akademii Kinezjologii. Od ponad 20 lat zafascynowana medycyną holistyczną. Na kursach na całym świecie stale zgłębia wiedzę na temat wpływu przeżyć i emocji na nasze zdrowie, aby dzielić się najnowszymi technikami kinezjologicznymi z kursantami Akademii. Wierzy, że my sami mamy ogromny wpływ na nasze zdrowie i uczy tego innych. I przede wszystkim… kocha to, co robi! Jest jedyną osobą w Polsce posiadającą wiedzę i certyfikaty uprawniające do przeprowadzenia wszystkich 4 stopni kursu Dotyku dla zdrowia oraz jedyną instruktorką Brain Formatting, Physiology Formatting i wielu innych metod neuroenergetycznej kinezjologii.
 
Dr n. med. Blanka Maria Ulążka – absolwentka Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1996 r.). Praca  doktorska z dziedziny nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku – tytuł doktora nauk medycyny biologicznej w 2014 r. Adiunkt na Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie na kierunku Dietetyka, wykłada Farmakologię i farmakoterapię, Interakcje leków z pożywieniem, Edukację zdrowotną, Promocję zdrowego stylu życia, Fitoterapię, Coaching dietetyczny, Terapię zaburzeń odżywiania oraz Problemy nadwagi i otyłości. Założycielka Sekcji Leku Roślinnego w Polskim  Towarzystwie Farmaceutycznym. Współpracuje z Uniwersytetem Medycznym i Wyższą Szkołą Zdrowia w Gdańsku. Autorka licznych wykładów, artykułów i publikacji naukowych oraz szkoleń i webinarów. Prowadzi działalność naukowo – dydaktyczną i biznesową z obszarów: Marketing farmaceutyczny i medyczny, Edukacja zdrowotna, promocja zdrowego stylu życia, Fitoterapia, Medical Research, Business development, konsulting medyczny. Pasjonatka podróży i zdrowego stylu życia.
 
Mgr farmacji Marta Mieloszyk – Pawelec  ekspertka w zakresie mikroodżywiania, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu i kierunku mikroodżywianie na Wydziale Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Bourgogne w Dijon. Ukończyła kursy z zakresu medycyny stylu życia na Harvard Medical School. Autorka książek „Żyj 120 lat! Czyli moc mikroodżywiania”, „ Bądź najzdrowszą wersją siebie czyli mikroodżywianie w praktyce”, „Do schrupania! Jedz według zasad mikroodżywiania”. Na co dzień  pracuje w centrum medycznym Lifestylemed, gdzie tworzy indywidualne programy zdrowotne i urodowe dla pacjentów kliniki.
 
Mgr Anna Robak-Mielczarska – psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Master of NLP. Zajmuje się pomocą  psychologiczną i pracą nad rozwojem osób w okresie późnej dorosłości i osób chorych somatycznie. Wspiera w procesie zmiany i zdrowienia. Z Akademią HAPPYMORE współpracuje od 2009 r. Doświadczenie zdobywała na oddziale somatycznym Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA, gdzie zajmowała się pomocą pacjentom, diagnozą psychologiczną i diagnozą różnicową, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, dokąd trafiały osoby będące w różnorodnych trudnych sytuacjach życiowych oraz pracując ze studentami (SWPS, Collegium Civitas, Akademia Medyczna, Uniwersytet Śląski). Od wielu lat współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku i jedną z onkologicznych fundacji hospicyjnych prowadząc tam zajęcia psychoedukacyjne i wspierając podopiecznych.
 
Mgr Katarzyna Dylik – niezależny doradca personalny. Prowadzi projekty coachingowe i rozwojowe dla kadry menadżerskiej, a także dla pracowników pozostałych szczebli w organizacjach. Posiada ponad 17-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, zarówno w obszarze twardego, jak i miękkiego HR. Z wykształcenia psycholog i animator kultury, coach na poziomie ACC (członek International Coach Federation), coach zespołowy (Solaris) oraz certyfikowany trener biznesu (Grupa SET), a także asesor z praktyką w realizacji projektów Assesment oraz Development Center (Bigram). Jest także certyfikowanym konsultantem MindSonar ® – narzędzia badającego systemy wartości ludzi, ich hierarchię wartości oraz style myślenia. Jest również praktykiem metody Points of You ®.
 
Mgr Ewa Suszek – pasjonatka zdrowia, dobrostanu i równowagi życiowej. Coach zdrowia i promotorka radosnej zmysłowości na każdym etapie życia.  Wspiera ludzi w dokonywaniu wyborów, które prowadzą ich do większej wolności i szczęścia niezależnie od wieku. Pomaga w wyborze stylu życia, który naturalnie leczy i wzmacnia organizm, spowalnia i odwraca procesy starzenia i wydłuża życie w zdrowiu. Od ponad 20 lat związana z komunikacją, ostatnio z tematami związanymi ze zrównoważonym rozwojem, zmianami klimatycznymi i zdrowiem publicznym – w Deloitte. Współpracuje z organizacjami  zarówno w regionie Europy Środkowej, jak i globalnie. Jako promotorka zrównoważenia pomiędzy pracą a innymi obszarami życia, spędziła kilka lat na urlopach wychowawczych, występowała na scenie i uczyła tańca brzucha, podróżowała po świecie podczas dwóch wielomiesięcznych urlopów i łączyła stałą pracę z działaniem w miejscach, które spełniały jej zainteresowania tematem zdrowia, jak Longevity Center czy Doctor.One. Wieloletnia wolontariuszka stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich, które wspiera samotne osoby starsze, zafascynowana życiem w każdym wieku i wszystkim, co wpływa na jego jakość. Mówca TEDx z wystąpieniem „Co możesz zrobić dzisiaj, żeby mieć dobrą starość?”. Chce pomagać ludziom w rozwijaniu wiedzy, umiejętności i pewności siebie, w zarządzaniu własnym zdrowiem, życiem i dobrym samopoczuciem.
 
Adilia Fereira, Portugalia – od wielu lat prowadzi zajęcia z uzdrawiania głosem i dźwiękiem, poprzez oddech, medytację oraz ruch. Certyfikowana Terapeutka Integralna. Skoncentrowana na terapii biopolem, uzdrawianiu energetycznym, refleksologii, intuicyjnym i terapeutycznym dotyku. Nauczycielka LuJong i terapeutka fykologii tybetańskiej (proces oparty na traumie).
 
Agata Podczaska – pasjonatka świadomego życia, doszukująca się dobra we wszystkim. Tworzy świat oparty na relacjach. Działa z wizją i poczuciem misji. Materializuje swoje pomysły. Stworzyła Fundację Arts & Business, łączącą światy biznesu i sztuki, Akademię HAPPYMORE, szkolącą trenerów zdrowia i dobrostanu, holistyczną markę HAPPYMORE, zawsze poszukując równowagi pomiędzy życiem osobistym, a pracą. Coach, mentor, praktyk, autorka programu i kierownik studiów podyplomowych Coaching Zdrowia, Coaching Dietetyczny, SPA & Wellbeing Management. Od 15 lat spełnia się w towarzyszeniu osobom w drodze ich samopoznania i samorozwoju.

 

REKRUTACJA ONLINE


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa