Digital Marketing

3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie

W erze, gdzie każde kliknięcie i przewinięcie ekranu może być zmierzone, digital marketing przekształca dane w dialog, zainteresowania w interakcje, a obserwacje w lojalność. Dzięki zrozumieniu zachowań online można tworzyć kampanie, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także angażują i inspirują, przekuwając cyfrowe ślady w realne ścieżki sukcesu.

Niektórzy chcą być influencerami, a dzięki studiom w Collegium Civitas to Ty będziesz wywierać wpływ!

Ten kierunek przygotuje Cię nie tylko do tworzenia skutecznych kampanii w mediach społecznościowych. Zdobędziesz tu praktyczną wiedzę zarządzania projektami online i prowadzenia firmy w cyfrowej przestrzeni. Już podczas studiów możesz zdobyć certyfikat DIMAQ Basic wydawany przez IAB Polska! Stań się specjalistką/specjalistą w branży.

Jak to osiągniesz?
1
Przekujesz swoje cyfrowe kompetencje w możliwości biznesowe. Nauczysz się wykorzystywać media społecznościowe i Internet do tworzenia efektywnych kampanii. SEM, SEO, UX czy pogrammatic nie będą miały przed Tobą tajemnic!

2
Opanujesz umiejętności zarządzania firmą, zespołem i projektami w środowisku online, zrozumiesz też biznesowe aspekty marketingu cyfrowego.

3
Wykorzystasz doświadczenia specjalistek/specjalistów z branży, aby zdobyć praktyczne umiejętności w codziennej pracy. Program studiów tworzyli m.in. eksperci i ekspertki ze Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, którzy również prowadzą wykłady i ćwiczenia na specjalności.

4
Poznasz kluczowe zagadnienia z zakresu zarządzania projektami i kapitałem ludzkim, przedsiębiorczości czy makroekonomii, co pozwoli Ci na holistyczne podejście do wyzwań stawianych przez współczesny rynek.

5
Obędziesz praktyki, a także będziesz uczestniczyć w licznych warsztatach i kursach, aby już na studiach pokazać przyszłym pracodawcom swoje umiejętności i doświadczenie. W czym pomoże Ci też Akademickie Biuro Karier CC, do którego masz dostęp przez cały czas trwania studiów.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
  • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

Co po studiach?

• Agencje reklamowe
  • Agencje interaktywne
  • Domy mediowe
  • Start-upy
  • Działy marketingu firm i instytucji
  • Własna działalność gospodarcza

specjalności

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).