Społeczeństwo cyfrowe - badania i innowacje (PL-EN)

1. Rodzaj studiów:
    II stopnia (magisterskie uzupełniające)
  2. Tryb studiów:

stacjonarne

3. Język wykładowy:
  4. Czas trwania studiów:
    2 lata (4 semestry)
  5. Kierunek:
    Socjologia

Program tej specjalności zabierze Cię w pasjonującą podróż przez świat cyfrowych innowacji. Pomoże Ci odkryć jak internet, media społecznościowe, zaawansowane technologie, algorytmy i sztuczna inteligencja definiują naszą codzienność.

Niektórzy boją się zalewu danych. Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, będziesz zamieniać Big Data w „Big Insights”.

Na studiach nie tylko wykorzystasz dane do przeprowadzania zaawansowanych analiz społecznych, ale również zgłębisz narzędzia i metody badawcze niezbędne do identyfikowania trendów i zrozumienia wpływu technologii na społeczeństwo. Połączenie wiedzy socjologicznej z analizą danych cyfrowych otworzy przed Tobą nowe perspektywy na złożoność współczesnych procesów społecznych i pozwoli projektować innowacyjne rozwiązania.

Jak to osiągniesz?
1
Zdobędziesz wiedzę na temat efektywnego zarządzania zespołem, koordynacji działań, zarządzania czasem i zasobami. Rozwiniesz także umiejętności pracy w różnorodnych, w tym międzynarodowych i wielokulturowych, zespołach.

2
Zgłębisz zaawansowane metody badawcze. Będziesz projektować i realizować badania skupione na cyfrowym świecie. Poznasz sposoby zarządzania projektami, które są związane z nowymi technologiami, interakcją człowiek-komputer i wpływem cyfryzacji na społeczeństwo.

3
Będziesz korzystać z praktycznej wiedzy ekspertek/ekspertów z branży cyfrowej, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, nauczą Cię skutecznych strategii komunikacji i wdrażania projektów cyfrowych.

4
Rozwiniesz umiejętności identyfikacji potrzeb użytkowniczek/użytkowników i projektowania na ich podstawie nowych rozwiązań cyfrowych. Zdobędziesz też kompetencje w budowaniu relacji z klientkami/klientami, co jest kluczowe w procesie wprowadzania innowacji na rynek.

5
Zrozumiesz dynamikę zmian w społeczeństwie cyfrowym oraz nauczysz się adaptować do szybko ewoluujących technologii. Dowiesz się jak wykorzystać te zmiany do tworzenia innowacji społecznych i podejmowania strategicznych decyzji.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

Co po studiach?

• Start’upy lub inteligentne firmy
  • Organizacje społeczne i kulturalne
  • Nowoczesne organizacje edukacyjne
  • Organizacje rządowe
  • Organizacje pozarządowe
  • Działy PR w firmach
  • Działy badań i innowacji w firmach
  • Działy rozwoju biznesu
  • Samozatrudnienie

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).