Zarządzanie - specjalność z programem pomostowym w jęz. ukraińskim

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie) z rocznym programem pomostowym w jęz. ukraińskim
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

 3. Język wykładowy:
  2 semestry w jęz. ukraińskim
  4 semestry w jęz. polskim
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

 
Program studiów z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim jest unikalną szansą na rozpoczęcie edukacji wyższej w Polsce. Kolejne lata studiów są już realizowane w języku polskim.

Uczestnictwo w wakacyjnym, intensywnym kursie języka polskiego pozwala na szybkie przyswojenie podstaw komunikacji i przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Zajęcia w ramach programu pomostowego obejmują zarówno intensywną naukę języka polskiego na poziomie B1, jak i przedmioty kierunkowe oraz fakultatywne, tworząc solidne podstawy dla dalszej nauki na kierunku Zarządzanie.

Studia te uczą nie tylko podstawowych zasad efektywnego zarządzania zasobami i ludźmi, ale także oferują wiedzę z zakresu strategii i zarządzania projektami, CSR, PR-u, analizy finansowej i rynkowej oraz prawa biznesowego. Dlatego zdobędziesz tu narzędzia niezbędne do podejmowania świadomych i efektywnych decyzji, co umożliwi Ci zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku pracy.

Jak to osiągniesz?
1
Zdobędziesz aktualną wiedzę o światowych trendach w zarządzaniu czy psychologii biznesu, dzięki czemu lepiej zrozumiesz dynamikę współczesnego rynku.

2
Poznasz szeroki zakres aspektów zarządzania, co pozwoli Ci odnaleźć się w różnorodnych obszarach biznesu, od finansów po marketing i PR.

3
Twoimi mentorkami/mentorami będą ekspertki/eksperci z wieloletnim doświadczeniem w korporacjach i firmach, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do praktycznej wiedzy i rynkowych realiów.

4
Dzięki warsztatom i projektom zdobędziesz praktyczne umiejętności, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w swojej przyszłej pracy.

5
Realizacja praktyk i projektów nie tylko wzbogaci Twoje CV, ale także umożliwi budowanie sieci kontaktów zawodowych, co jest kluczowe dla rozwoju kariery.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu, suplementu, doradztwo zawodowe i porady psychologiczne
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Firmy i korporacje międzynarodowe
 • Urzędy centralne
 • Organizacje branżowe
 • Administracja publiczna
 • Własna działalność gospodarcza

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).