BIERNACKA-SZPUNAR Agnieszka

Udostępnij strone

Ekspert w dziedzinie zarządzania informacją i komunikacją w firmach. Certyfikowany trener biznesu ze specjalizacją w obszarze zarządzania wizerunkiem, relacji z mediami oraz wystąpień publicznych. Wieloletni wykładowca z zakresu Public Relations w Collegium Civitas w Warszawie oraz Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe budowała jako Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Zarządzający w spółce wyspecjalizowanej w zakresie Inwestor Relations na rynku kapitałowym, Wicedyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie oraz Public Relations Manager w PLIVA Kraków SA, międzynarodowej korporacji farmaceutycznej. Obecnie prowadzi firmę ABS’Trakt Public Relations i Szkolenia, zajmującą się doradztwem w budowaniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnej w firmach. Absolwentka Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz University of Teeside w Anglii gdzie uzyskała tytuł MBA.

Miłośniczka sztuki współczesnej, teatru i kina. Bardzo lubi rodzinnie podróżować w różne zakątki świata, zwłaszcza w towarzystwie ukochanego psa.