GWIAZDOWSKA Nel

Udostępnij strone

Socjolożka. Ekspertka z zakresu wykorzystywania improwizacji teatralnej w życiu, współczesnej fotografii i video, wykorzystania obrazów w życiu codziennym, wizerunku przed kamerą, socjologicznych obserwacji na temat życia przed obiektywem.

Naukowo zajmuje się improwizacją teatralną w życiu i przyglądaniem się zjawisku teatru życia codziennego, masek, relacji, ról i związków.

Jest autorką programu Impro Dance.

Od 2006 fotograf i filmowiec w Chris; właścicielka firmy foto&video&events CHANNEL (2014); Project Manager w Fundacji WEI (2014-2015); Akson Studio – pion reżyserski i producencki (2013-2014).

Wyróżniona w  XVIII edycji Konkursu im. Jana Józefa Lipskiego 2013/02/28 oraz w konkursie fotograficznym „Łazienki w obiektywie”. Zdobywczyni medalu FRP za fotograficzną twórczość w konkursie pt. Życie mojej Warszawy w moim obiektywie (2004), a także licznych nagród i wyróżnień sportowych.

Podejmowała współpracę multimedialną przy projektach „Plusy Ujemne – monitoring polskiej legislacji”; „Polska transformacja energetyczna: Polska energetyka przyszłości”; „Fundusz Naturalnej Energii” realizowany  przez GAZ-SYSTEM w partnerstwie z Fundacją „Za górami, za lasami”.